

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава музична іграшка обов'язково підкорить серце кожної дитини! Вона не тільки плеше, рухаючи ручками в такт мелодії, але й світиться кольоровими вогниками, створюючи справжнє шоу. Прекрасно підійде для веселих ігор, розвитку музичного слуху та координації. Ідеальний подарунок для малюків, які обожнюють активні та емоційні забави!
Особливості:
- іграшка зроблена у формі улюбленого героя;
- розмір: 16.5х9х23.8 см;
- має підсвітку;
- відтворює драйвову музику;
- динамічно пляше, рухаючи руками та ніжками;
- працює від 3 батарейок АА (не додаються);
— виготовлене з міцного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 238 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLG 501/502
Музична іграшка Kuromi (2 різновиди, герой, розмір: 16.5х9х23.8 см, музика, танці, підсвітка) PLG 501/502
366 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

