

Іграшкова мікрохвильовка стане чудовим доповненням до дитячої кухні.
Завдяки звуковим ефектам і підсвітці гра з нею має реалістичний та захопливий вигляд. Кнопки на панелі дають змогу вибрати режим приготування, як у справжньому приладі. Муляжі продуктів змінюють колір у процесі гри — це додає інтерактиву та допитливості.
Гра з цією мікрохвильовкою стане чудовим приводом для дитини спробувати себе в ролі маленького шеф-кухаря.
Особливості:
- розміри: 28х12х17,5 см;
- мікрохвильовка працює від 3 батарейок типу "АА" (не входять до набору);
- кнопки на панелі дають змогу вибирати час роботи приладу для різних продуктів;
- кожне натискання на кнопку супроводжується аудіоефектом;
- іграшка має підсвітку;
- до набору додані муляжі їжі, які змінюють колір під впливом світла мікрохвильової печі;
- передня та верхня панелі мікрохвильовки виготовлені з деревини;
- верхня панель у формі варильної поверхні є знімною та двосторонньою;
— реалістичний дизайн іграшки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: 818-508 A
Мікрохвильова піч (підсвітка, звуки, продукти, що змінюють колір, у коробці) 818-508 A
1 010 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

