




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний рюкзак GO25-597M-3 — комфортна шкільна модель із запатентованою ортопедичною спинкою Ergo Kids для дітей 6-10 років, зростом 130-145 см.
Рюкзак стильний, практичний і дуже комфортний для спини. Він сприяє підтримці правильної постави та допомагає зберігати канцелярське приладдя в ідеальному порядку.
Привабливий дизайн красиво прикрасить шкільний образ і подарує натхнення. З таким гарним і зручним рюкзаком навчання приноситиме тільки радість і позитивні емоції.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими та дихаючими подушечками.
- Широкі та зручні лямки анатомічної S-подібної форми.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- Ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля — для зручності зберігання й перенесення рюкзака.
- 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та фіксувальна гумка допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня містка кишеня для невеликого пенала.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: аплікація з блискітками, об'ємний друк, прозорий брелок-підвіска з блискітками всередині.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитина буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене, стійке та має пластикові ніжки.
- Основний матеріал: EVA, міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 775 г |
| Висота | 38 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 2 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-597M-3
Рюкзак шкільний каркасний (ортопедична спинка) GoPack Education Fairytale Unicorn GO25-597M-3
2 320 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






