




Напівкаркасний рюкзак GO25-165M-1 — містка ергономічна модель для школярів 6-10 років (віком від 130 до 145 см). Просторий і зручний рюкзак потішить дітей стильним і яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю й продуманим функціоналом.
Напівкаркасна конструкція забезпечує легкість рюкзака, а також допомагає тримати форму, що робить його дуже зручним для щоденного використання. У рюкзаку легко дотримуватися ладу — канцтовари та книги не мнуться й завжди залишаються на своїх місцях. Жорстка передня панель надійно тримає форму та захищає вміст рюкзака, а м'які боковинки роблять рюкзак полегшеним. З ним дитині буде легко підтримувати канцелярію в охайному вигляді, а батькам — бути спокійними за комфорт і здоров'я малюків.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — піклуються про комфорт дитини.
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля для зручного зберігання.
- Стильна обтічна форма «рака» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії та кишеньки допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: об'ємний друк, фактурна аплікація та гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, легко та плавно відчиняються.
- Металеві пулери доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитина буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки чому воно менше пачкається.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
Шкільний рюкзак допоможе привчити дитину до ладу й акуратності, адже він має продуманий функціонал і яскравий дизайн, який щодня підніматиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 746 г |
| Висота | 38 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 805 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-165M-1
Рюкзак шкільний напівкаркасний (нагрудний ремінь) GoPack Education Girl Power GO25-165M-1
1 805 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний





