




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO25-162M-6 — супермістка модель для школи та міста. Рюкзак має 3 основні відділення, зручні кишені, стильний дизайн і чудову якість. Трендовий рюкзак чудово підійде для дітей зростом від 130-145 см. Ідеальний варіант для активної дитини з масою захоплень.
Це та модель, яка може бути і шкільним рюкзаком, і аксесуаром для подорожей, подорожей або прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане надійним супутником і невіддільною частиною стилю.
Особливості рюкзака:
- Анатомічна повітропроникна спинка, що дбає про правильну поставу.
- Широкі та зручні S-подібні лямки піклуються про максимальний комфорт для плечей.
- Нагрудний ремінь зручно фіксує лямки та чудово збалансує вагу.
- М'яка ущільнена ручка зручна для перенесення рюкзака в руках.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії та грудей інших речей.
- Всередині: внутрішні роздільники для книг і зошитів та органайзер.
- 1 фронтальна кишеня для інших дрібниць
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Дизайн рюкзака та його трендовий патерн легко впишеться в стильний шкільний стиль.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відчиняються.
- Дно рюкзака ущільнене.
- Світловідбивні елементи безпеки темної пори.
- Основний матеріал і матеріал підкладки — міцний і зносостійкий поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Вага | 620 г |
| Висота | 40.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16.5 л |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17.5 см |
- Ціна: 1 711 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-162M-6
Рюкзак шкільний (нагрудний ремінь) GoPack Teens GO25-162M-6 Чорний
1 711 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






