




Шкільний рюкзак Kite K25-763M-2 — ортопедична модель для початкової школи. У цьому рюкзаку є все, щоб вчитися з комфортом і задоволенням. Зручні відділення й безліч кишень — щоб кожна річ акуратномальовувала на своєму місці. Завдяки напівкаркасній конструкції рюкзак чудово тримає форму за максимально полегшеної ваги. Це неймовірно зручний і легкий рюкзак з багатьма відділеннями й ущільненою передньою кишенею, яка тримає форму та надає моделі стильного вигляду.
Креативний дизайн дарує натхнення й впевненість. Продумана організація простору зі зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку.
Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Рекомендована для дітей 9-12 років і зростом 130 – 145 см.
Трендова, легка й ергономічна модель, яку дитина з радістю носитиме в школу.
Рюкзак зовні
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими повітропроникними подушечками повторює природні вигини спини;
- комфортні повітропроникні лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
- велика фронтальна ущільнена кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска;
- текстильна ручка-петля;
- ущільнене прогумоване PU-дно, що легко миється;
- світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було добре видно в темну пору доби;
- надійна фурнітура — блискавки працюють плавно, пулери — з приємним на дотик гумовим напиленням;
- декор: нашивка зі світловідбивним друком, вишивка, об'ємний брелок-підвіска у формі м'яча.
Рюкзак всередині:
- 2 відділення — місткі та просторі;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем усередині – для дбайливого зберігання ґаджета;
- кишеня для телефона з плюшевою вставкою для захисту екрана;
- внутрішня система роздільників із фіксуючою гумкою – для зошитів та книг;
- зручна знімна ключниця;
- поле для персональних даних власника;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишені;
- міцна брендована підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Висота | 39 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14.2 см |
- Ціна: 2 789 ₴
- Немає в наявності
- Код: K25-763M-2
Рюкзак шкільний (2 відділення, ортопедична спинка) Kite Education Football K25-763M-2
2 789 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






