
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кумедний звірятко-акробат вразить вас своїми видовищними кульбітами! Тварина жваво перевертається в повітрі та навіть переміщається вперед у такий незвичайний спосіб. У процесі виконання трюків іграшка підсвічується й наспівує веселі дитячі пісеньки.
Особливості:
- розмір іграшки: 15х8х9,5 см;
- виготовлене у формі кумедної тварини;
- підсвітка;
- працює від 3 батарейок типу "ААА" (до комплекту не додано);
- пісеньки українською мовою;
- весело виконує килимки;
- розвиває дрібну моторику та музикальний слух;
— іграшка виготовлена з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 см |
| Мови | Український |
- Ціна: 437 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14506
Інтерактивні Звірята "Стриб-скок" (пісенки українською мовою, підсвітка, пісні) "WToys" 14506
437 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

