




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GoPack GO25-186L-4 — це рюкзак, який говорить мовою стилю та комфорту. У його дизайні поєднується практичність і креативність. Текстурні вставки з м'якого вельвету додають оригінального акценту. Еластична декоративна шнурівка робить рюкзак живим і сучасним. Плавні лінії та приємна текстура створюють образ, що запам'ятовується.
Це надійний і зручний рюкзак, який даруватиме відчуття легкості та впевненості. Він має однаково добрий вигляд у шаленому ритмі міста або в розслабленій атмосфері Вік-енда.
Рекомендований для підлітків від 13 років і молоді, зростом 145-175 см.
Особливості:
- Комфортна ущільнена спинка з повітропроникною сіточкою.
- М'які анатомічні лямки.
- 2 місткі відділення.
- Відділення для ноутбука.
- Кишеня для телефону.
- Дві бічні кишені для пляшки води або невеликого термоса.
- Щільна ручка-петля для зручного перенесення.
- Ущільнене дно для захисту речей і стійкості рюкзака.
- Міцна та надійна підкладка.
- Високоякісна фурнітура: плавно працюють застібки.
- Поєднання зносостійкого поліестеру та стильного вельвету.
- Еластична шнурівка та декоративні кріплення, які додають сучасного акценту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 497 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-186L-4
Рюкзак підлітковий GoPack Education Teens (зріст від 145 до 175 см) GO25-186L-4
1 497 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю






