




Рюкзак GoPack GO25-188M-2 — справжній маст-хев для підлітків і молоді! Легкий і комфортний рюкзак для школярів, студентів і шукачів пригод у міських джунглях! Має крутий вигляд, тримає форму та завжди готовий до активного розпоряджання дня. Одне велике відділення, де поміститься все від ґаджетів до перекусів, плюс окрема кишеня для ноутбука — для тих, хто не зупиняється ні на хвилину.
Таємні схованки? Є! Прихована кишеня на спинці для особливих скарбів. Це більше, ніж просто рюкзак — це стильна та функціональна «база», яка завжди поруч!
Сучасний принт із родзинкою: виразний, щоб привернути увагу, і одночасно універсальний, щоб підійти для будь-якого повсякденного стилю. Рюкзак, який стане улюбленим компаньйоном у будь-яких справах.
Модель рекомендована для школярів віком від 9 років, зростом від 130 см.
Особливості рюкзака:
- Комфортна ущільнена спинка.
- Зручні S-подібні лямки.
- Просторе та містке основне відділення.
- Передня кишеня для важливих дрібниць.
- Кишеня для ноутбука або планшета.
- Прихована кишеня в спинці — для невеликих секретиків.
- Бічні кишені на блискавці. У застебнутому положенні можна використовувати для зберігання чогось невеликого та плоского, а у відкритому — у кишеню легко поміститься пляшечка з водою або термос.
- Дизайн рюкзака та його принт легко впишеться в модний стиль тинейджера.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відчиняються.
- Ущільнене дно — надійне та стійке.
- Світловідбивні елементи для безпеки темної пори.
- Ручка-петля для зручного зберігання рюкзака.
- Основний матеріал і матеріал підкладки — міцний і зносостійкий поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 28.5 см |
- Ціна: 1 323 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-188M-2
Рюкзак шкільний GoPack Education Teens (зріст від 130 до 145 см) GO25-188M-2
1 323 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






