-23%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл M 6181EL — стильна потужність для юного гонщика!
Цей електричний квадроцикл поєднує в собі захопливий дизайн, зручність та функціональність. Завдяки двом потужним моторам по 25W та акумулятору 12V7AH дитина отримає плавну та впевнену їзду навіть по легкому бездоріжжю. Зручне шкіряне сидіння та м’які EVA-колеса забезпечують максимальний комфорт, а вбудоване світло, музика та підтримка MP3/USB/TF створюють справжню атмосферу драйву.
| Артикул | M 6181 EBLR | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | квадроцикл | |
| Розміри товару | довжина | 92см |
| ширина по колесам | 43см | |
| висота | 52см | |
| вага | 8кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 34см | |
| висота від підніжки до сидіння | 21cм | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 25кг |
| За віком | 3-6 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*25W / 12V / RPM17000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 10 год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | - | |
| Швидкість | км/год | 6 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | + |
| Підсвічування | + | |
| Кнопка вкл/вимк світла | - | |
| Звук | Музика | MP3+USB+AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 19см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 21см / 17см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 21см /17см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Регулювання коліс батьківською ручкою | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Захист від падіння | - | |
| Додатково | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 9кг / 82-44-36см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Мелодії, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 3 839 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 6181EL-2
Електроквадроцикл дитячий Bambi (акумулятор 12V7AH, 2 мотори 25W, MP3, USB) M 6181EL-2 Чорний
4 986 ₴
3 839 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
