
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір побутової техніки 998-14L — міксер і тостер для юної господині!
З цим набором дитина почуватиметься справжнім помічником на кухні. До комплекту входять міксер і тостер на батарейках, які відтворюють звуки та рухи справжньої техніки. Гра стимулює уяву, розвиває дрібну моторику та цікавість до кулінарії.
У наборі:
-
міксер
-
тостер
-
аксесуари
Живлення: батарейки (до комплекту не входять)
Розмір коробки: 40,5 × 11,5 × 21 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 998-14L
Побутова техніка дитяча іграшкова (міксер, тостер, на батарейці) 998-14L
720 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

