
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір ідеально підійде для дитячої кухні. Чайник і тостер працюють на батарейках, видають звуки та можуть світитися — все як справжня техніка. Гра допомагає дитині розвивати уяву та пізнавати побутові процеси у формі гри.
У наборі:
-
чайник
-
тостер
-
аксесуари
Живлення: батарейки (до комплекту не входять)
Розмір коробки: 35 × 11,5 × 20 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 717 ₴
- Немає в наявності
- Код: 998-10L
Побутова техніка дитяча іграшкова (чайник, тостер, світло, на батарейці) 998-10L
717 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

