




Рюкзак Kite K25-903L-1 — трендовий молодіжний формат та зручна ергономічна конструкція. Модель порадує місткістю, комфортом та ефектним зовнішнім виглядом. Цей наплічник – неймовірно місткий, адже він має великий обсяг та вражаючу кількість кишень.
Модель ідеально підійде для тих, кому потрібно носити багато речей та для тих, хто любить, щоб усе зберігалося у бездоганному порядку. Поміститься усе та навіть трошки більше!
Модель рекомендована для підлітків від 12 – 17 років, а також – для дорослих. На зріст від 145 см.
Стильний дизайн щодня підніматиме настрій та даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак всередині:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens з м'якими дихаючими подушечками – розроблена спеціально для підлітків середнього і старшого шкільного віку;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- велика передня кишеня, всередині якої – органайзер для канцелярії, кишенька для дрібниць і знімна ключниця;
- передня кишеня для телефону чи окулярів на блискавці з плюшевою вставкою, що захищає екран;
- 2 бокові кишені на гумці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текстильна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно – стійке та практичне;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки зі зручними брендованими пуллерами;
- світловідбивні елементи – для підвищення безпеки на дорогах в темну пору доби;
- декор: об'ємний друк, м'який брелок-підвіска.
- 2 просторих відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з плюшем, який захищає екран;
- міцна брендована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації підказують призначення кожної кишеньки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 855 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 26 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31.5 см |
- Ціна: 2 546 ₴
- Немає в наявності
- Код: K25-903L-1
Шкільний рюкзак Kite Education teens (зріст от 145 см) K25-903L-1
2 546 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






