




Напівкаркасний рюкзак GO25-165S-4 призначений для школярів 6-8 років (зростом від 115 до 130 см). Ця модель привертає увагу дітей стильним сучасним дизайном, а батьків потішить чудовою якістю й продуманим функціоналом.
Рюкзак GoPack — це зручність і легкість. Він має ортопедичну спинку, яка підтримує поставу. Жорстка передня панель надійно тримає форму та захищає вміст рюкзака, а м'які боковинки роблять рюкзак легким. Така продумана конструкція забезпечує максимальну зручність у разі полегшеної ваги. З ним дитині буде легко підтримувати канцелярію в охайному вигляді, а батькам — бути спокійними за комфорт і здоров'я малюків.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими повітропроникними подушечками, які щільно прилягають до спини та повторюють вигини хребта.
- Широкі та зручні S-подібні лямки м'яко лягають на плечі.
- Нагрудний ремінь зі зручною застібкою — збалансовує вагу та фіксує рюкзак у зручному положенні, щоб він не гойдався, коли дитина рухається.
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля — для зручного зберігання.
- Стильна обтічна форма «черепашка» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцтоварів допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: об'ємний друк, плюшеві елементи, гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Металеві пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки цьому воно менше брудняється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Усередині підкладка з міцного поліестеру.
Рюкзак допоможе привчити дитину до ладу й акуратності завдяки продуманому функціоналу. Висока якість рюкзака витримає активний шкільний темп, а яскравий дизайн завжди покращуватиме настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 34.5 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 701,11 ₴
- Немає в наявності
- Код: GO25-165S-4
Рюкзак шкільний напівкаркасний GoPack Education Speedway (зріст від 115 до 130 см) GO25-165S-4
1 701,11 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






