

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак My Little Pony від "Kids Hits", виконаний у привабливому градієнті яскравих кольорів та з блискітками, рюкзак зручний і практичний. Цей милий рюкзак - не тільки чудовий спосіб організувати речі, але й чарівний аксесуар, який підніматиме настрій Вашому малюкові щодня.
Особливості:
- Ліцензійний дизайн: зображення улюблених поні із мультфільму My Little Pony прикрашає передню частину рюкзака.
- Оптимальний розмір рюкзака підходить для дитячих потреб, що дозволяє носити всі необхідні речі з комфортом.
- Маленькі декоративні крила: надають казковості рюкзаку і підкреслюють стиль всесвіту My Little Pony.
- Стильний пухнастий брелок: яскраві деталі роблять рюкзак ще більш привабливим для дівчаток.
- Два основні відсіки (велика та мала) та бічні кишені - для зручного розподілу речей та зберігання пляшечок з водою або соку.
- Водонепроникні матеріали: захищають вміст рюкзака від дощу та бризок.
- Зручні лямки: м'які та регульовані, не натирають плечі.
- Якісна фурнітура: блискавка легко відкривається.
- Компактний та легкий: ідеальний для найменших модниць.
- Безпечні матеріали: виготовлена з гіпоалергенних та нетоксичних матеріалів, безпечних для дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 564 ₴
- Немає в наявності
- Код: KH80/002L
Шкільний рюкзак My Little Pony (брелок, 24х28х13 см) Kids Hits KH80/002L
564 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

