

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет для справжніх снайперів!
Крутий атрибут із підсвічуваним прицілом стане улюбленою іграшкою для юних стрільців! Він створений для захопливих змагань у влучності.
Завдяки стильному дизайну та зручній конструкції, кожен постріл стане не лише точним, але й видовищним.
Особливості:
- арбалет розміром 29х32х14см;
- приціл з червоним підсвічуванням;
- механічний принцип роботи;
- 4 безпечні стріли на присосках;
- мішень;
- 2 пластикові банки;
- світло прицілу працює від батарейок, що додаються;
- виготовлено з безпечних та міцних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Так |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Присоски |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 325 мм |
| Довжина упаковки | 423 мм |
| Ширина упакування | 57 мм |
- Ціна: 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: 949-12
Арбалет іграшковий (2 кольори, приціл із підсвічуванням, 4 стріли на присосках, мішень, 2 пласт. банки) 949-12
476 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

