

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Синтезатор King DRM стане чудовою іграшкою для першого знайомства дитини зі світом музики.
Компактний інструмент має просте керування та різноманітні функції, що дозволяють малюку досліджувати звуки та створювати власні мелодії.
Такий інструмент допомагає розвивати музичний слух, відчуття ритму та творчі здібності дитини, а також дарує море позитивних емоцій від гри.
Особливості:
- синтезатор має 32 клавіші;
- 8 тонів та 12 ритмів;
- 2 ефекти барабана;
- 2 демонстраційні режими;
- можливість регулювання гучності;
- мікрофон у комплекті для співу під акомпанемент;
- розмір інструменту 46х13х3 см;
- працює від 3 батарейок типу АА (не додаються).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: BD 9932
Синтезатор дитячий (32 клавіші, 8 тонів, 12 ритмів, ефекти барабана, мікрофон) BD 9932
452 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

