-25%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете здивувати свою маленьку красуню? Це трюмо точно впорається з цим не простим завданням! У комплекті є все, щоб відчути себе справжньою зірочкою: фен та стайлер з ефектами, дзеркальце, гребінці, аксесуари та імітація косметики. Трюмо допомагає розвивати фантазію, креативність та відчуття стилю.
Особливості:
- розміри трюмо: 71х32,5х73,5 см;
- фен працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер відтворює звук та підсвічується;
- фен відтворює звуки, імітуючи роботу фену;
- до комплекту додано імітацію косметики, гребінець та інші аксесуари;
- дзеркальце;
- виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 735 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 325 мм |
- Ціна: 1 855 ₴
- В наявності
- Код: 7 GT 07 A
Трюмо для дівчинки (звуки, підсвічування, дзеркальце, імітація косметики, гребінець, стайлер, фен, аксесуари) 7 GT 07 A
2 473 ₴
1 855 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


