-28%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір аксесуарів створений для творчих дітей, що обожнюють експерементувати зі своїм образом! У комплект входить гаманець, прикраси, муляжі косметики, резинка, годинник, сумочка, хустка та імітація карток.
З цим модним набором ваша дитина відчує себе по-справжньому особливо!
Особливості:
- в комплекті: гаманець, прикраси, імітація косметики, резинка, годинник, сумочка, хустка, імітація карток тощо;
- розмір сумочки: 15х9х28 см;
- сережки на кліпсах;
- яскравий дизайн;
- допомагає розвивати фантазію та відчуття стилю;
- для дітей від 3-х років;
- виконано з якісних та безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 870 ₴
- В наявності
- Код: 676-4
Набір аксесуарів (функціональний годинник, сумочка, хустка, окуляри, гаманець, прикраси, косметика, гумка) 676-4
1 209 ₴
870 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
