-29%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим набором аксесуарів ваша дитина відчує себе по-справжньому особливою! Він має яскравий дизайн та все, що потрібно для стильних образів: сумочку, функціональний годинник, окуляри, резинку, імітацію карток та муляжі косметики. Такий набір допомагає розвивати фантазію, відчуття стилю і впевненість у собі, а кожне перевтілення стає веселою пригодою!
Особливості:
- в комплекті: сумочка, муляжі косметики, функціональний годинник, окуляри, резинка, імітація карток;
- розмір сумочки: 15х9х28 см;
- годинник функціональний та працює від батарейок, що додані до комплекту;
- яскравий дизайн;
- допомагає розвивати фантазію та відчуття стилю;
- для дітей від 3-х років;
- виконано з якісних та безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 591 ₴
- В наявності
- Код: 656-3
Набір аксесуарів (сумочка, косметика, функціональний годинник, окуляри, резинка, картки, в коробці) 656-3
832 ₴
591 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
