

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір яскравих машинок для маленьких любителів динозаврів!
Машинки у наборі стилізовано під реалістичних доісторичних ящурів, тому дитина зможе влаштовувати із ними по-справжньому дикі перегони. Кожна машинка має потужний інерційний механізм, що зробить гру ще цікавішою.
Особливості:
- 2 машинки;
- розміри машинки: 11х17,5х13 см;
- машинки мають інерційний механізм;
- іграшки виконано у вигляді динозаврів;
- іграшки виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 404 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6999-5 K
Ігровий набір машинок-динозаврів (2 машинки в наборі, інерція, в коробці) 6999-5 K
404 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

