

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір героїв відкриє дитині безліч можливостей для фантазії та захопливих пригод! У комплекті зібрані яскраві фігурки з унікальними образами, які можна комбінувати між собою та створювати власні історії. Кожен герой має свій характер і стиль, що робить гру ще цікавішою. Такий набір допоможе розвивати уяву, дрібну моторику й подарує малюкові години натхненної гри!
Особливості:
- набір героїв у стилі відомої гри;
- 12 героїв в наборі;
- висота фігурок: 6.5 см;
- гра з фігурками розвиває уяву малюка та сприяє покращенню дрібної моторики рук.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 612 ₴

