
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кумедний набір тіста для ліплення “Дантист” перетворює гру на справжню стоматологічну пригоду!
Дитина зможе “лікувати” зубки пацієнта, ліпити нові та розігрувати власні сюжетні історії.
М’яке тісто легко піддається формуванню завдяки стоматологічним інструментам, тож гра захоплює з перших хвилин.
Такий набір не лише розважає, а й допомагає зняти страх перед лікарями у формі гри.
Особливості:
- голова пацієнта (2 щелепи з отворами для зубів);
- бормашина обертається натисканням на кнопку;
- ігрові стоматологічні інструменти;
- форма для виліплення зубів;
- 8 брусків тіста для ліплення;
- бормашина працює від 2-х батарейок АА (не додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 8 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Тісто |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 6 см |
- Ціна: 436 ₴
- Немає в наявності
- Код: 666-105
Набір тіста для ліплення Дантист (тісто 8 шт, голова пацієнта, бормашина , форма для виліплення зубів, інструменти) 666-105
436 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

