




Ігровий набір Hot Wheels Speed Challenge відкриває безмежний світ швидкості та трюків для дітей. У комплекті понад 30 деталей — доріжки, з’єднувачі та радіокерована машинка Hot Wheels, що дозволяє створювати неймовірні треки з віражами, поворотами та навіть петлею для супершвидкісних заїздів.
Машинка може мчати як по культових помаранчевих доріжках Hot Wheels, так і поза ними, відкриваючи нові можливості для гонок і дослідження простору. Пульт керування працює на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє запускати одночасно кілька машинок без перешкод (інші машинки продаються окремо). Для більшої швидкості можна скористатися турбо-прискорювачем, щоб виконувати супершвидкісні трюки.
Машинку легко заряджати за допомогою USB-кабелю, який входить у комплект. Пульт працює на 2 батарейках AAA (LR03) 1,5 V, які не входять до набору, а сама машинка обладнана вбудованим літієво-іонним акумулятором.
Набір надихає дітей на творчу гру, будування власних трас, безмежні перегони та неймовірні трюки.
Рекомендовано для дітей від 5 років.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 2 404 ₴
- Немає в наявності
- Код: HXX45
Ігровий набір Hot Wheels Speed challenge (машинка на радіокеруванні, акумулятор, масштаб 1:64) HXX45
2 404 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний






