




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця яскрава пірамідка перетворює гру на захопливе складання та дослідження! Малюк нанизує різноколірні елементи, створюючи веселу вежу. Кожна деталь має свою форму, а елементи, що брязкають, заохочують дитину крутити, трясти та розглядати іграшку. Така пірамідка допомагає розвивати дрібну моторику, координацію рухів та логічне мислення.
Особливості:
- розміри: 12х12х23 см;
- пірамідка складається з 1 основи та 4-х елементів для складання;
- верхівка пірамідки має фігурку динозаврика;
- елементи, що брязкають;
- для дітей від 6 місяців;
- розвиває логічне мислення та координацію рухів;
- виконано з пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 596 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6675
Пірамідка розвиваюча дитяча (висота 23 см, 4 елементи, в коробці) 6675
596 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

