

Ця яскрава спецтехніка перетворює гру на справжнє бульбашкове шоу. Стилізована під вантажну установку, вона привертає увагу реалістичним дизайном і великим корпусом. Іграшка може працювати як установка для створення мильних бульбашок, наповнюючи простір веселими кульками. Завдяки інерційному механізму машинка легко котиться вперед, додаючи грі динаміки. Чудовий варіант для активних ігор на подвір’ї та яскравих літніх розваг.
Особливості:
- розміри: 43х13х18 см;
- працює від 4 батарейок типу “АА” (не включені);
- інерційний механізм;
- машинка може використовуватися як установка з мильними бульбашками;
- до набору додано 5 пакетиків із мильним концентратом;
- машинку стилізовано під грцзову спецтехніку.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 176 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32804
Спецтехніка іграшкова (інерційний механізм, пускає бульбашки, 5 пакетиків із мильним концентратом, в коробці) 32804
1 176 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

