-26%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотрек, який створений для справжніх шанувальників швидкості та видовищних перегонів!
Захоплива траса з мертвою петлею дарує максимум адреналіну, а підсвічування робить заїзди ще ефектнішими, особливо в напівтемряві.
Машинки впевнено тримаються на дорозі навіть під час стрімких маневрів. Механічне табло автоматично рахує кола, додаючи змаганню азарту.
Особливості:
- елементи траси для мертвої петлі мають підсвічування;
- міст підсвічується;
- механічне табло рахує кола при проїжджанні машинок;
- загальна довжина траси 550 см;
- керування машинками здійснюється за допомогою 2-х джойстиків;
- масштаб 1:64;
- 2 машинки, 2 корпуси для заміни;
- гумові шини;
- траса працює від 6 батарейок АА (не додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 0.55 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 385 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 463 ₴
- Готово до відправки
- Код: A 65-3 B
Трек гоночний для машинок (підсвічування, механічне табло, міст, довжина 550 см, 2 машинки, 2 джойстики, від батарейок) A 65-3 B
1 978 ₴
1 463 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
