-26%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама та вилка велобігу виготовлені з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу проти сталевої та більшої пружності, порівнюючи з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів чудово впораються з амортизацією під час їзди міською бруківкою та стежкою в парку, а їхня ширина дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які катаються.
Характеристики:
- рама нейлонова з амортизатором;
- колеса на промподшипниках;
- кермова колонка на промпідшипниках;
- ширина керма 39 см;
- обода нейлонові 14'';
- покришки гумові 14”;
- матеріал грипс — гума;
- сидіння м'яке зі шкірозамінника;
- вага біговел 4 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 604 ₴
- В наявності
- Код: S-96074
Біговел Corso 14 дюймів (нейлонова рама з амортизатором, нейлонова вилка, надувні колеса) S-96074 Рожевий
2 168 ₴
1 604 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
