

Швидкість, драйв і морський характер — цей катер на радіокеруванні створений для яскравих гонок на воді!
Обтічний корпус і стильний дизайн надають йому реалістичного вигляду, а легке керування дозволяє впевнено маневрувати навіть на високій швидкості.
Катер дарує максимум емоцій під час запусків на озері чи у басейні. Завдяки компактним розмірам модель зручно брати із собою на відпочинок. Чудовий варіант для активних ігор на свіжому повітрі.
Особливості:
- довжина катера на радіокеруванні 27 см;
- підсвічування;
- рух вперед-назад, вправо та вліво;
- катер працює від акумулятора 3.7V (додано), USB-кабель для заряджання;
- пульт керування 2.4 GHz працює від 2-х батарейок АА (не додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 552 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5010 E
Катер на радіокеруванні (2 кольори, 27 см, підсвічування, акумулятор 3.7 V, пульт керування 2.4 GHz, в коробці) 5010 E
778 ₴
552 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

