

Неймовірно видовищний трек для вашої малечі!
Цей яскравий ігровий набір вразить кожного маленького автолюбителя, адже машинки на ньому виконують трюки на самій грані можливого. Траса має круті повороти та спуски, а також відрізки, на яких машинки роблять повороти на 360°. Також, завдяки люмінесцентним елементам, трек підсвічується у темряві, що робить гру із ним ще цікавішою.
Особливості:
- 135 елементів;
- розміри у зібраному вигляді: 112х50х51 см;
- до набору включено 2 машинки;
- машинка працює від акумулятора 3.7V, який разом із кабелем для його підзаряджання включено до набору;
- машинка жваво їздить треком та підсвічується;
- трек має трюкові сегменти, на яких машинка робить перевороти на 360°;
- завдяки люмінесцентним елементам машинка залишає за собою світлові сліди на треці;
- трек виконано з пластику;
- муляжі оточення.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 510 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 1120 мм |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 417 мм |
| Довжина упаковки | 545 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 73 мм |
- Ціна: 1 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 89996
Трек для машинок (135 елементів, 2 машинки на акумуляторі 3.7V, підсвічування, світиться у темряві, трюки, муляжі оточення) 89996
1 627 ₴
1 188 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

