

Універсальна коляска Vector 2 в 1
Сучасний стиль життя - елегантність і виразність. Перевірені рішення, сучасні технології, осмислений розвиток. Кожна деталь продумана для зручності всієї родини!

Відтепер адаптери з системою «Memory Button» вбудовані в модулі коляски та обладнані функцією зміни висоти модулів.
Це рішення спрощує щоденну взаємодію з коляскою для кожного члена сім'ї.

Люлька виготовлена з комбінованих матеріалів. Міцна основа та корпус із багатошарового текстилю створюють комфортний мікроклімат всередині люльки. Така конструкція дозволяє зменшити вагу виробу і складати люльку.

Основа люльки жорстка.
Чохол матрацика та внутрішній вкладиш люльки знімаються для прання.
Вентиляція люльки здійснюється двома сітчастими віконцями. Клапани обладнані магнітними фіксаторами положень, що дозволяє регулювати інтенсивність надходження повітря. У прохолодний час вентиляційні віконця повністю закриваються.
Шасі компактно складається, зберігаючи вертикальне положення.
У комплект входить дощовик.

П’ятиточкова система ременів безпеки з зручною магнітною пряжкою дозволяє легко та швидко застібати замок.
Для більшого комфорту - є знімний, поворотний бампер та обмежувач від сповзання.
Текстиль знімається для догляду без використання інструментів.
«Зростаючий» разом із малюком прогулянковий блок обладнаний механізмами підняття капюшона.
Спинка і підніжка прогулянкового блоку, незалежно одна від одної, змінюють своє положення в трьох позиціях: "сидячи", "напівлежачи", "лежачи".

Раму можна компактно скласти разом зі встановленим на ній прогулянковим блоком для зберігання і транспортування коляски в багажнику авто.
Прогулянковий блок складається текстилем всередину - сидіння залишиться завжди чистим.

У комплекті ви знайдете стильний рюкзак з кріпленнями на ручку для батьків.
Рюкзак має одне велике відділення, кілька кишень всередині та одну зовні для дрібниць, які мають бути під рукою.

Колеса великого діаметру, і покришки з інноваційного спіненого поліуретану з чіпким протектором дадуть змогу Вам долати нерівності дорожнього покриття в будь-яку пору року.
Плавність ходу забезпечена амортизацією кожного колеса.

Центральний блокіратор передніх коліс у положенні «прямо» розташований під підставкою для ніжок на шасі.

Характеристики товару
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип складання | книжка |
| Регулювання висоти ручки | телескопічне, 5 положень |
| Тип коліс | передні поворотні з автофіксацією "прямо" |
| Діаметр коліс | передні: 20 см; задні: 29 см |
| Вага рами з колесами | 7.6 кг |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
Люлька
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Зовнішній розмір (Д×Ш×В) | 82×42×62 см |
| Внутрішній розмір (Д×Ш×Г) | 79×38×18 см |
| Ручка для перенесення | є, на капорі |
| Регулювання дна | ні |
| Вага люльки | 4.4 кг |
Прогулянковий блок
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Регулювання спинки | 3 положення, включаючи лежаче |
| Розмір у розкладеному вигляді (Д×Ш×В) | 98×60×107 см |
| Розмір у складеному вигляді (Д×Ш×В) | 68×59×31 см |
| Розмір сидіння (Д×Ш×Г) | 94×32×22 см |
| Висота капора від сидіння | 51–57 см |
| Оглядове віконце | є |
| Вага прогулянкового блоку | 4.4 кг |
Додатково
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Аксесуари | чохли на ніжки (для люльки та прогулянкового блоку), поворотний бампер, універсальний дощовик, рюкзак з кріпленням на раму |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Люлька, Дощовик, Кошик для покупок, Чохол-накидка на ніжки, Сумка для дитячих речей |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Зелений |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Вага люльки | 4.4 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 4.4 кг |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Висота | 107 см |
| Діаметр задніх коліс | 29 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 60 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 31 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Ширина у складеному вигляді | 59 см |
- Ціна: 23 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: CRL-6550 Artichoke Green
Коляска універсальна 2в1 CARRELLO Vector CRL-6550 Artichoke Green Оливково-зелена
27 206 ₴
23 125 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

