


Шезлонг і стільчик-трансформер Tenero
Багатофункціональний дерев’яний стільчик 3-в-1.
Стильний і практичний предмет інтер’єру, який залишатиметься актуальним у вашому домі багато років.

Анатомічний шезлонг — комфорт і безпека з народження!
Звільнить ваші руки, забезпечуючи малюкові зручність і захист. Два положення: «лежачи» та «напівлежачи».
Максимальне навантаження — 9 кг. Текстиль легко знімається для догляду.

З 6- місячного віку дитини Carrello Tenero можна використовувати як стільчик для годування та розвивальних занять.
Сидіння, спинка та підніжка виготовлені з натуральної багатошарової деревини бука. Плавні вигини цих елементів забезпечують додатковий комфорт і сприяють формуванню правильної постави.
Безпеку малюка забезпечують:
знімний бампер із обмежувачем від зісковзування та 5-точкові ремені з надійним замком.
Столик для годування та ігор оснащений знімним підносом.

Характеристики товару
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритні розміри (Ш×Д×В) | 47×60×82 см |
| Розмір шезлонгу (Д×Ш) | 78×50 см |
| Нахил шезлонгу | 2 положення |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Регулювання підніжки | 6 рівнів |
| Регулювання сидіння | 6 рівнів |
| Вага | 8,2 кг |
| Навантаження на шезлонг | до 9 кг |
| Навантаження на стілець | до 100 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки, Піднос |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 6 |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 8.2 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 820 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
- Ціна: 6 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: CRL-9507 Olympus Beige
Стільчик-трансформер для годування 3в1 дерев'яний CARRELLO Tenero (шезлонг) CRL-9507 Olympus Beige Бежевий
7 827 ₴
6 183 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

