-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль M 5096 - обладнаний зручним шкіряним сидінням зі спинкою, дитину можна пристібати ремінцем безпеки, корпус іграшки зроблений з міцного пластику, машина базується на якісних EVA колесах, які допомагає зробити поїздку більш м'якою та комфортною .
Дитячий електромобіль Bambi M 5096EBLR має пульт дистанційного керування, який дає можливість батькам катати малюка, також машиною може керувати сама дитина вручну використовуючи кермо та педаль газу.
| Артикул | M 5096EBLRS-3 | |
| Тип | машина | |
| Розмір товару | ||
| Довжина, см | 110 | |
| Ширина по дзеркалах/колеса, см | 72 / 55 | |
| Висота, см | 49 | |
| Відстань від сидіння до педалей, см | 26 | |
| Вага нетто, кг | 16,9 | |
| Допустиме навантаження | ||
| За віком | від 3 до 8 років | |
| За вагою | до 30 кг | |
| Двигун | ||
| Кількість/Вольтаж(V)/Потужність( W) | 2/12V/35W | |
| Батарея | ||
| Кількість/Вольтаж(V)/Ємність акумулятора (AH) | 1/12V/10AH | |
| Індикатор акумулятора | є | |
| Заряджання | ||
| Вольтаж(V)/об'єм акумулятора (mA) | 12V1000mA | |
| Час для заряджання | 8-10 годин | |
| Індикатор заряджання | є | |
| Світло | ||
| Підсвічування | нi | |
| Старт | ||
| Тип | з кнопки | |
| Плавний старт у звичайному режимі | є | |
| Звук під час старту | є | |
| Плавний старт у дрифт режимі | є | |
| Швидкість | ||
| Швидкість , км/год | 3-5 км/год | |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2 / 3 | |
| Ручка газу | нi | |
| Педаль гальма | нi | |
| Світло | ||
| Фари | передні+задні | |
| Кнопка увімкнення/вимкнення світла | є | |
| Звук | ||
| BLUETOOTH | є | |
| Карта пам'яті | є | |
| Музика | MP3+SD+USB+AUX | |
| Сигнал на кермі | на кермі | |
| Керування | ||
| Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | ||
| Кількість місць | 1 | |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця,див | 35 | |
| Колеса | ||
| Матеріал | EVA | |
| Простий монтаж | є | |
| Розмір задніх коліс/дисків,см | 21 / 17 | |
| Розмір передніх коліс/дисків, см | 21 / 17 | |
| Корпус | ||
| Матеріал | пластик | |
| Дах | нi | |
| Колір | червоний фарбований | |
| Амортизатори | ||
| Передні | нi | |
| Задні | є | |
| Додаткові функції | ||
| Спосіб відкриття дверей | у сторони | |
| Деморежим | нi | |
| Додаткові колеса | є | |
| Коробка | ||
| Габаритний розмір коробки, см | 112,5 x 58 x 29,5 | |
| Вага брутто, кг | 19,9 | |
| Кількість шарів коробки | 7 | |
| Наявність кольорового постеру | нi | |
| Колір картону | бiлий | |
| Матеріал | метал, пластмаса |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Передні фари, Амортизатор, Ремені безпеки, Мелодії, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Лакований кузов |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16.9 кг |
| Висота | 49 см |
| Діаметр задніх коліс | 170 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Ширина по дзеркалах | 72 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 883 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 5096EBLRS-3
Електромобіль дитячий BMW (2 мотори по 35W, акум. 12V10AH, пульт 2,4G) Bambi M 5096EBLRS-3 Червоний
11 104 ₴
8 883 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





