-18%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електрокарт M 6147EBLRS (24V) — це потужна та динамічна модель для дітей та підлітків, які люблять швидкість, драйв і справжні емоції від керування. Завдяки продуманій конструкції та можливості регулювання довжини, карт «росте» разом із дитиною, забезпечуючи комфортну посадку на різному віці.
Оснащений двома моторами та ємним акумулятором 24V 14Ah, електрокарт здатен розвивати високу швидкість і демонструє відмінну динаміку. Особливістю моделі є спеціальні задні колеса для дрифту, які дозволяють виконувати ефектні маневри та роблять катання ще більш захопливим.
Зручне керування, пульт, можливість підключення через Bluetooth та наявність музики створюють повноцінний досвід сучасного електротранспорту. Світлові ефекти доповнюють стильний вигляд і роблять поїздки ще яскравішими.
| Артикул | M 6147A | |
| Бренд | Bambi Kart | |
| Тип | електрокарт | |
| Розміри товару | довжина | 120-137см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 67см | |
| висота | 57см | |
| вага | 28,5кг | |
| відстань від сидіння до підніжки | 30-45см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50кг |
| За віком | от 8 лет | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*150W / 24V / RPM5000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 24V14AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 24V/1500mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 3-18км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1/3 | |
| Ручка газу | педаль | |
| Гальмо | педаль | |
| Світло | Фари | Передние |
| Підсвічування | + | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | + |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | + |
| App(додаток) | + | |
| Рух вперед/назад | кнопка | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-х точечные | |
| Матеріал | пластик | |
| Ширина посадкового місця | 39см | |
| Колеса | Матеріал | попереду EVA позаду пластик |
| Розмір передніх коліс/дисків | 19,5см/15см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 25см/16см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал рами | Метал | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Позаду пластикові колеса для дрифта, флажок | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 32,5кг116-64-29,5см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
M 6147EBLRS — ідеальний вибір для дітей, які хочуть отримати максимум адреналіну та відчути себе справжніми гонщиками.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA, Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Регульоване сидіння, Ремені безпеки, Мелодії, Світлові ефекти, Лакований кузов |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 28.5 кг |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 137 см |
| Ширина | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 13 528 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 6147EBLRS-11(24V)
Електрокарт дитячий Bambi (р/к, акум. 24V14AH, мотор 2*150W, регул. довжини, BLUETOOTH) M 6147EBLRS-11(24V) Сірий
16 498 ₴
13 528 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





