-24%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електроквадроцикл M 6323EBLR — це універсальна модель 3-в-1, яка поєднує електроквадроцикл, каталку-толокар і варіант із батьківською ручкою. Такий формат дозволяє використовувати транспорт як для самостійного катання дитини, так і з повним контролем з боку дорослих.
Модель оснащена потужними моторами, м’якими EVA-колесами та комфортним сидінням з екошкіри, що забезпечує плавну та зручну їзду. Завдяки вбудованим мультимедійним функціям (Bluetooth, USB, TF) поїздки стають ще цікавішими.
Переваги моделі
- Пульт керування 2.4G
- Світлові та музичні ефекти
- Підключення через USB, TF, Bluetooth
- Зручне та просте керування
Характеристики товару
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | Електроквадроцикл 3-в-1 (толокар, батьківська ручка) |
| Пульт керування | 2.4G |
| Акумулятор | 6V 7Ah |
| Мотори | 2 × 25W |
| Колеса | EVA |
| Сидіння | Екошкіра |
| Мультимедіа | USB, TF, Bluetooth |
| Світло | Є |
| Звук | Музика |
| Додатково | Батьківська ручка |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 3 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 6323EBLR-3
Каталка-толокар Bambi Квадроцикл з мотором та батьківською ручкою (р/к, мотор 2*25W, акум.1*6V7AH) M 6323EBLR-3 Червоний
4 021 ₴
3 056 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
