-28%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий і оригінальний надувний басейн "Риба-вудильник" від Intex стане справжньою знахідкою для водних ігор малюків. Завдяки незвичайному дизайну та м'якому надувному дну, басейн не тільки привабливий, але й безпечний для найменших.
Характеристики
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 127 см |
| Об`єм | 45 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 677 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58419 NP
Басейн надувний дитячий з навісом від сонця "Рибка Вудильник" (127-102-86см, об'єм 45 л.) Intex 58419 NP
940 ₴
677 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

