

Цей дивовижний барвистий басейн подарує літній настрій у ваш дім. У ньому діти з величезним задоволенням зможуть гратися, купатися та плескатися. А м'які надувні борти нададуть ще більше комфорту цій моделі. Він легко надувається.
Дитячий басейн виготовлений у яскравих кольорах із симпатичним геометричним малюнком, тому точно припаде до смаку вашим діткам. Кожен із 3 самостійних відсіків басейну забезпечений окремим клапаном.
Об'єм води становить 481 літр — а цього, більш ніж достатньо для швидкого нагрівання та веселої гри малюків від 3 років. Попри те, що басейн дитячий, не варто залишати маленьких дітей без нагляду.
Товщина стінок виробу — 0,23 мм, товщина дна — 0,18 мм.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 41 см |
| Діаметр | 168 см |
| Об`єм | 481 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 726 ₴
- В наявності
- Код: 58449
Басейн надувний дитячий круглий (3 кільця, розміром 168-41 см, об'єм: 581 л) Intex 58449
1 022 ₴
726 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний

