

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-ходунки HE0842 — це багатофункціональна розвивальна іграшка, яка допомагає малюку робити перші кроки та одночасно гратися з інтерактивними елементами.
Компактна та зручна конструкція поєднує функції ходунків і розвивальної ігрової панелі, сприяючи розвитку моторики, координації рухів, логіки та сенсорного сприйняття.
Ігрова панель містить різноманітні елементи, що зацікавлять дитину та зроблять гру пізнавальною і веселою.
Особливості:
- Піаніно з музичними ефектами та підсвічуванням
- Зміна режимів роботи для різноманітної гри
- Шестерні для розвитку моторики
- Диск-тріскачка
- Сортер із 4 геометричними фігурами
- Дзеркальце
- Рухливі інтерактивні деталі
Розміри:
- 38 × 31 × 38,5 см
Комплектація:
- Каталка-ходунки
- Розвивальна ігрова панель
Працює від батарейок. Поставляється в коробці.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Ігрова панель, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 1 054 ₴
- Немає в наявності
- Код: HE0842
Каталка ходунки-штовхачі Huanger (піаніно, шестерні, диск тріскачка, сортер (4фігури), дзеркало, рухливі деталі) HE0842
1 054 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

