

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення Play-Doh «Барбекю» — захопливий творчий комплект для дітей, який дозволяє створювати власні кулінарні шедеври з пластиліну.
У наборі є ароматний пластилін у стіках, формочки та кухонні аксесуари, завдяки яким дитина може “готувати” різноманітні страви для барбекю та вигадувати цікаві сюжетні ігри.
Ліплення сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, творчого мислення та координації рухів.
Особливості:
- Тематика барбекю та кулінарної гри
- 6 стіків пластиліну різних кольорів
- Ароматний пластилін
- Дошка для ліплення
- Формочки та кухонні аксесуари
- Розвиток фантазії та творчих навичок
У комплекті:
- 6 кольорів пластиліну
- Дошка для ліплення
- Формочки
- Кухонний набір аксесуарів
Постачається в коробці.
Розмір упаковки: 30 × 26 × 7 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 30 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: MK 5845
Набір для творчості із пластиліном Барбекю Play Doh (6 кольорів у стіках, аромат, дошка, формочки, кухонний набір) MK 5845
572 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

