

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення «Веселий восьминіг» — яскравий творчий комплект для дітей, який перетворює гру з пластиліном на захопливу морську пригоду.
У наборі є пластилін різних кольорів, спеціальний апарат-прес і формочки у вигляді морських мешканців, що дозволяють створювати кумедні фігурки та фантазувати під час гри.
Ароматний пластилін приємний у використанні, а інструменти допомагають урізноманітнити процес ліплення та створювати ще більше деталей.
Особливості:
- Тематика морських пригод
- Апарат-прес для створення фігурок
- 5 стіків пластиліну різних кольорів
- Ароматний пластилін
- Формочки морських мешканців (3 шт.)
- Інструменти для ліплення
- Розвиток моторики, фантазії та творчого мислення
У комплекті:
- 5 кольорів пластиліну
- Апарат-прес
- 3 формочки
- Інструменти для ліплення
Постачається в коробці.
Розмір упаковки: 28 × 21,5 × 6,5 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 21.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: MK 5846
Набір для творчості із пластиліном Веселий восьминіг Play Doh (5 кольорів у стіках, аромат, апарат-прес, формочки 3шт) MK 5846
534 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

