

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення «Грумер / Ветеринар» — захопливий творчий комплект для дітей, який дозволяє відчути себе справжнім грумером або ветеринаром.
У наборі є кумедна фігурка собаки, ароматний пластилін різних кольорів та аксесуари для створення стильних зачісок і догляду за улюбленцем. Дитина зможе вигадувати цікаві сюжетні ігри, розвиваючи фантазію та творчі здібності.
Інструменти та переноска роблять гру ще більш реалістичною та цікавою.
Особливості:
- Тематика грумінгу та догляду за тваринами
- 5 стіків пластиліну різних кольорів
- Ароматний пластилін
- Фігурка собаки
- Інструменти для ліплення та догляду
- Переноска для улюбленця
- Розвиток моторики, уяви та творчого мислення
У комплекті:
- 5 кольорів пластиліну
- Собака
- Інструменти
- Переноска
Постачається в коробці.
Розмір упаковки: 34 × 25,5 × 8 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 25.5 см |
| Довжина | 34 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: MK 5849
Набір для творчості із пластиліном Грумер Play Doh (5 кольорів у стіках, аромат, собака, інструменти, переноска) MK 5849
690 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

