

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для ліплення «Солодощі» — яскравий творчий комплект, який дозволяє дитині створювати власні солодкі шедеври з пластиліну.
У наборі є ароматний пластилін різних кольорів, а також апарат-прес у вигляді кавомашини, що робить процес гри ще більш захопливим і реалістичним. Дитина може “готувати” морозиво, десерти та інші солодощі, розвиваючи фантазію та креативність.
Ароматний пластилін приємний у використанні та додає грі особливого настрою.
Особливості:
- Тематика солодощів та десертів
- 5 стіків пластиліну різних кольорів
- Ароматний пластилін
- Апарат-прес у вигляді кавомашини
- Розвиток творчого мислення та дрібної моторики
У комплекті:
- 5 кольорів пластиліну
- Апарат-прес (кавомашина)
Постачається в коробці.
Розмір упаковки: 28,5 × 38 × 9 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 5 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 926 ₴
- Немає в наявності
- Код: MK 5850
Набір для творчості із пластиліном Солодощі Play Doh (5кольорів у стіках, аромат, апарат-прес/кавомашина) MK 5850
926 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

