-28%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для прибирання 008-206 — це великий ігровий комплект для дітей, який допоможе весело відчути себе справжнім помічником у домі.
Набір виконаний у вигляді зручного візка з аксесуарами для прибирання та містить усе необхідне для захопливої сюжетної гри. Ігровий пилосос із функціоналом та додатковими елементами робить процес ще більш реалістичним і цікавим.
Дитина зможе вчитися акуратності, розвивати уяву, координацію рухів і навички рольової гри.
Особливості:
- Ігровий візок для прибирання
- Розмір конструкції: 50 × 34 × 62,5 см
- Пилосос із ефектами
- Пінопластові кульки для імітації прибирання
- Швабра, щітки та аксесуари
- 40 предметів у наборі
- Розвиток уяви та побутових навичок
- Працює від батарейок
Постачається в коробці.
Розмір упаковки: 49 × 39 × 10 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для прибирання |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 018 ₴
- В наявності
- Код: 008-206
Ігровий набір для прибирання (висота 63 см, 40 елементів, пилосос втягує кульки, візок для перевезення, швабра, щітки) 008-206
1 414 ₴
1 018 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
