




Ніщо не змушує вас почуватися краще влітку, ніж проведення часу біля води або у воді. Відпочинок біля басейну, озера, річки або моря — чудова можливість розслабитися й освіжитися спекотливим літом. Однак не завжди є можливість сходити в басейн або на воду, тому найкраще мати власний басейн, який можна в будь-який момент обладнати у власному саду. З правильним обладнанням це може бути набагато приємніше.
Надувний майданчик — дуже зручне рішення, яке приносить дітям масу задоволення у власному саду. Все, що вам потрібно зробити, це надути його, розкласти на рівній поверхні та наповнити водою. Підготовлений у такий спосіб басейн готовий до плавання. Великий водний майданчик обладнаний безліччю атракціонів, завдяки яким ви можете легко та швидко розважити дітей.
Характеристики:
- Розміри: 214×167×85 см
- Висота басейну: 19 см
- Об'єм: 310 л
- Вага: 3.7 кг
- Вік: 3-6 років
- Під'єднання до садового шланга
- У комплекті: ремонтна заплата
Комплектація
- 1 × басейн
- 1 × горка
- 1× ствол
- 1× молоток
- 1 × сачок
- 2 × кільця
- 1 × мавпа
- 1 × бегемот
- 2 × утята
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 2140 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 1670 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 491 ₴
- В наявності
- Код: 51223
Надувний ігровий центр басейн із гіркою SunClub Джунглі (214х167х85 см, басейн — 310 л, гірка, розпилювач води) 51223
2 015 ₴
1 491 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний





