-29%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет стане чудовим вибором для активних літніх ігор та веселих водних баталій. Модель має сучасний футуристичний дизайн і зручну форму, завдяки чому її комфортно тримати в руках під час гри.
Пістолет випускає потужний струмінь води та працює від акумулятора. Така іграшка ідеально підійде для ігор на подвір’ї, біля басейну чи на пляжі.
Особливості:
- довжина пістолета 43 см;
- підсвічування;
- автоматичний принцип роботи;
- всмоктування води;
- до пістолета можна під’єднати свою пляшку як додатковий резервуар для води;
- працює від акумулятора 3.7 V (додано).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 205 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
- Ціна: 575 ₴
- В наявності
- Код: 812
Водний автомат дитячий (2 кольори, 43 см, підсвічування, автоматичний принцип, всмоктування води, акумулятор) 812
811 ₴
575 ₴
- 0 (800) 33-23-72Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-72Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
